Det er virkelig hipp hipp hurra i dag. I tillegg til dette noget enkle kortet er det nemlig nå offisielt – jeg er på designteamet til Papirdesign!!! Woohoo! Beæret og forundret er bare to små ord som forklarer følelsen da jeg fikk en tekstmelding med forespørsel om jeg hadde lyst til å være med på teamet, og jeg er fremdeles litt der at jeg vil klype meg selv i armen.
Det var et trekantstempel i DT-pakken min som skrek til meg og ba om å bli fargelagt. Jeg stemplet det to ganger, med det oppned den andre gangenså mønsteret ikke skulle gjenta seg, og fargela noen av trekantene med Copics i forskjellige blå- og grønnfarger.
Jeg stemplet en tekst på et banner som jeg skråskjærte i samme vinkel som trekantene og satte på noen dotter i farger som matchet tusjene jeg hadde brukt.
Her syns litt bedre at banneret med teksten er proppet opp på 3D-puter.
Produkter brukt:
Stempler: PD 13790 Hei på deg, PD 14923 Du er flott. Annet: Dotter.
Gratulerer med dt 🙂
Så artig Elin, de har fått en fantastisk dyktig DT 😊. Lekkert kort 😊
Gratulera 🙂 Mykje fint du lagar! Det kortet ditt inspirerte meg jammen 🙂
Det vert kjekt å fylja med på kva du lagar fremover 🙂
Gina
For et fint kort, likte fargene kjempegodt. Gratulerer med DT-plass 🙂
Gratulerer med DT, skønt for dig. Smukt og fint kort du har lavet
Gratulerer så mye!Gleder meg til å følge deg videre👍🏻😊
Gratulerer så gøy! Nydelige kort, bare elsker sånn CAS kort jeg.
Gratulerer så masse og kjempestilig kort du har laget ♥
Gratulerer med fortsatt plass!
Skikkelig stilig kort, som er helt anderledes enn mye av det man ser for tiden!