CopicMarkerNorge feirer 3 år i dag og det gjør vi med en blogghopp med mange fine premier hos alle i DT og en stor Copic-premie fra hovedbloggen.
Temaet vårt for utfordringen er HØST!
For muligheten til å vinne en av premiene er det noen ting du må gjøre:
- være/bli følger av CMN-bloggen
- legge inn bildet av hovedpremien i en sidebar med link til CMN-bloggen.
- legge igjen en kommentar i alle DT-bloggene.
- gå tilbake til CMN-bloggen og legge til kortet ditt i inklinkz.
Dette er listen du skal følge:
Med andre ord skal du ha hoppet hit fra fantastiske Kjersti og hennes eske med nydelige høstkort. Og når du er ferdig hos meg og har kommentert hopper du elegeant videre til Lena og hennes shoppekort.
Jeg har laget et fasongkort denne gangen, med ark fra en 6×6″-blokk med serien “Walking in the forest” fra Maja Design. Jeg har satt på blonster fra Kort & Godt og Papirloftet, og pyntebær fra Magnolia, i tillegg til perler fra Kaisercraft for å pynte enda mer opp.
Jeg har brukt motivet “Gardener’s Harvest” fra JustINKlined. Høsten er jo grønnsakssesong, så jeg fant ut at motivet passet ypperlig til et høstkort.
En tag skjult bak motivet som vanlig. Hvit seam binding har jeg fargelagt litt med G46, YR16 og masse blender for at det skulle passe inn med resten av kortet. Sløyfen er knytt fast i tagen med May Arts natural twine og har fått en hvit knapp fra Melissa Frances som pynt. Stemplene på tagen kommer fra North Star Stamps og er stemplet i fargen Rich Cocoa fra Memento.
En bitteliten sniktitt på litt av innsiden. Siden 6×6″-blokkene til Maja Design kun har to av hvert ark blir det automatisk andre innsider enn utsider!
På baksiden har jeg stemplet Magi-stempelet fra Stempelglede, også det i Rich Cocoa.
Jeg brukte mange farger på motivet, og mange farger jeg vanligvis ikke bruker. E80-serien er sjelden fremme hos meg, det samme gjelder de røde og oransje/gule, men E80-serien passet perfekt til potetene og de skarpe fargene passet inn de også!
Dette er min premie i blogghoppen til en av de som kommenterer og gjør alt de skal! 😉 Noen meter med forskjellige blonder, en pakke sommerfugler i tre fra Kaisercraft, en stor bunt med pyntebær fra Kort & Godt og diverse chipboardfigurer fra Wycinanka.
Nestemann på listen for hoppen vår er Lena, hun har laget shoppekort til datteren sin!
wow, partecipo anch’io
Beautiful card! Love the flowers in the corner 🙂
/Pillan
A true autumn card Elin!
What a nice candy you have on your page!!
Beautiful !!
These vegetables seem to be real! Great colouring.. Amazing hop I have enjoyed it a lot.
Have also partecipated the challenge :),
Thanks Blankina
A very nice ensemble you did. It looks really great.
Hugs, Stoeffchen
Gøy med blogg hopp!
Heidi
Så fint høstkort. Liker fasongkort utrolig godt.
Kjempefint høstkort!
Gorgeous card. Perfect for a gardener. Great stamp and colours Hugz
Hei kortet ditt e kjempefint, og som vanlig fargelegger du heilt utrolig bra 🙂 fint med blogghopp 🙂 så fin premie du har
Hei Elin!
Du vet jo at jeg er stor fan av deg 🙂 Du lager så mye fint. Kom på hobbyrommet mitt 🙂
Kari Anne
Vilka härliga höstfärger du har använt! Din färgläggning är jättefin!
Kram Emilie
Så hæli`stempelmotiv….!!! Lekkert fargelagt i vakre høstfarger 🙂
Ønsker deg en fin dag:
Klem Kirsten 🙂
Oh my, this is so gorgeous! I love the shape of your card and the flower cluster is just perfect with the image. Fantastic Autumn card, XOX Lucy