Bare litt sjokolade {Ett trykk}

I fjor lagde jeg disse sjokoladeeskene til eventyrsjokolade. Når det i oktober var min tur til å være ansvarlig for En mal-artikkelen i Ett trykk tenkte jeg at disse sjokoladeeskene var perfekte til artikkelen.

Gal som jeg er (har hvertfall ikke papirer på noe annet) lagde jeg doble paneler på denne bittelille esken. Kartongen jeg brettet er Spring Rain kartong fra Papertrey Ink, som er en god og tykk kartong på 300 g. Det beste av alt er at den er helt uten struktur, jeg er stor fan av strukturløs kartong!

ET0516 En mal  med sjokoladeJeg brukte Typhoon kartong fra Bazzill og rester av et gammelt Vintage Winter-ark fra Maja Design på esken. Stemplet en tekst fra Norsk Stempelblad AS og embosset i hvitt, satte på et snøfnugg fra Maya Road og noen perler fra Kort & Godt. Til slutt knøyt jeg det hele sammen med seam binding.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.